KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229474
nr 1522 9474
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på pannå, 18x27 cm, yttermått inklusive ram: 27x36 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:45:38
20/2 19:08:00
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm