KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8816607
nr 881 6607
Blandteknik
Monogramsignerad, Troll, motivet: 17 x 11
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:28:12
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr