MÖBLER / Bord / Konsolbord 11156340

nr 1115 6340

Konsolbord

Rokokostil, längd: 95 cm, djup: 46 cm, höjd: 83 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 19 juni 2017
kl 20:10:12