KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12156018

nr 1215 6018

Akvarell

Solveig Hammarstedt (f. 1928), troll, Signerad, 19x26

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 november 2018
kl 20:14:42

3/11 17:12:58 1      Vinnande bud