MÖBLER / Bord / Bord 4537431
nr 453 7431
Bord
1800-tal, längd: 75, djup: 53, höjd: 74 (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:05:00
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr
550 kr