KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507320

nr 1550 7320

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, Orientaliskt stadsmotiv, 44x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x35 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:19:52