MÖBLER / Bord / Spelbord 15086099

nr 1508 6099

Spelbord

1800-tal, Valnöt. Bredd: 70 cm, djup: 2x35 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:41:12