MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14099407

nr 1409 9407

Byrå

med spegel, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 32 cm, höjd: 61 + 100x76 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 20:18:33