MÖBLER / Bord / Halvmånebord 9535310

nr 953 5310

Halvmånebord

1800-tal, diameter: 88 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 6 april 2015
kl 19:33:27