KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15151001
nr 1515 1001
Blandteknik
Franz Kortejohann (1864-1936), Tyskland, Landskap med väg. Signerad, blandteknik, 55x83 cm, yttermått inklusive ram: 72x101 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 18:44:30
15/1 16:08:59