MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8597037
*
nr 859 7037
Byrå
6 lådor, teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 43 cm, höjd: 121 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:09:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 15:55:38
1
700 kr
4/11 17:57:36
2
1.100 kr
4/11 18:08:06
3
900 kr
8/11 09:32:11
1
1.100 kr
11/11 14:04:23
4
1.600 kr
11/11 14:47:02
5
1.300 kr
11/11 14:47:33
5
1.500 kr
11/11 17:12:26
4
Vinnande bud
11/11 17:50:47
6
1.700 kr
11/11 18:01:10
4
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7037
Byrå
6 lådor, teak, 1950-tal, längd: 85 cm, djup: 43 cm, höjd: 121 cm
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 15:55:38 | 1 | 700 kr |
| 4/11 17:57:36 | 2 | 1.100 kr |
| 4/11 18:08:06 | 3 | 900 kr |
| 8/11 09:32:11 | 1 | 1.100 kr |
| 11/11 14:04:23 | 4 | 1.600 kr |
| 11/11 14:47:02 | 5 | 1.300 kr |
| 11/11 14:47:33 | 5 | 1.500 kr |
| 11/11 17:12:26 | 4 | Vinnande bud |
| 11/11 17:50:47 | 6 | 1.700 kr |
| 11/11 18:01:10 | 4 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal



