KONST / Litografier / Färglitografi 9884017
nr 988 4017
Färglitografi
Kylie Svanlund, 169/310, signerad, -55, motivet: 29x59
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:53:57
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
19 okt