KONST / Litografier / Färglitografi 16285140
nr 1628 5140
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Sommarinteriör. Signerad, numrerad 129/290. Färglitografi, bildmått: 41x36 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:56:15
12/6 21:10:54