KONST / Litografier / Färglitografi 14609416
nr 1460 9416
Michel van Overbeeke
(f. 1942), Nederländerna
Signerad, numrerad 39/50, daterad 94. Färglitografi, bildmått: 30x39, yttermått inklusive ram: 54x61 cm
Michel van Overbeeke, konstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:42:03