KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123264
nr 1612 3264
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Oljemålning, Trosaån. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:40:01
500 kr
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg