KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8862172

nr 886 2172

Tyra Lundgren

(1897-1979), Sverige

Etsning, Tyra Lundgren (1897-1979), grekisk lilja, signerad och dedikerad, 1955, 24x22

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 7 april 2014
kl 20:16:58

Tyra Lundgren

Läs mer om Tyra Lundgren