KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad 16427143
nr 1642 7143
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, 27x41 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:32:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor