KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11811167

nr 1181 1167

Harry Wichmann

(1916-1993), Sverige

Akvarell, Signerad, daterad 1980. 21x30 cm

måndag 7 maj 2018
kl 18:24:35

Harry Wichmann

Läs mer om Harry Wichmann