KONST / Litografier / Färglitografi 12113113
nr 1211 3113
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Färglitografi, John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Signerad, daterad 1985, numrerad 295/300. Motivet: 44x39 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:28:42
600 kr
800 kr
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
22 okt
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén