KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044060
nr 1204 4060
Stieg Jönsson, "Sydkoster", signerad. Olja på duk, 32x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 september 2018
kl 18:53:06
100 kr
200 kr