KONST / Litografier / Färglitografi 10974052
nr 1097 4052
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), komposition, 220/320, signerad, motivet: 10x12
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:23:49
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
20 mar
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd