MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12012376
nr 1201 2376
Kökspall
1950-tal. Höjd: 58 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:39:07
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)