KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12043168
nr 1204 3168
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1945, "Brasiliansk kust", löst blad. Motivet: 16,5x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 september 2018
kl 19:26:34
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg