KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16636061
nr 1663 6061
Blandteknik
Mikhail Abramovich Balunin, Signerad, skogsstuga, 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 december 2024
kl 19:03:09
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr