KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16636061

nr 1663 6061

Blandteknik

Mikhail Abramovich Balunin, Signerad, skogsstuga, 16x23 cm, yttermått inklusive ram: 31x40 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 2 december 2024
kl 19:03:09