KONST / Litografier / Färglitografi 15072030
nr 1507 2030
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Färglitografi, bildmått: 42x60 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm. Signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:47:27
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander