KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769141
nr 1276 9141
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Färgetsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, daterad 2001, numrerad 88/200. Motivet: 22x44 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:51:02
21/9 22:12:35