KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609092
nr 1260 9092
Oidentifierad konstnär. Ryssland. Monogramsignerad 1984. Olja på duk, 49x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:57:34
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr