KONST / Litografier / Litografi 11535318
nr 1153 5318
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Litografi, Signerad och numrerad 100/125, motivet: 39x29 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 december 2017
kl 20:44:09
18/12 07:17:15
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström