BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelaber 9007552
*
nr 900 7552
Kandelaber
Sent 1800-tal, Metall, höjd: 50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 juni 2014
kl 20:44:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/6 13:24:04
1
700 kr
16/6 18:29:32
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake metall sekelskifte sent 1800-tal
-
2144 Kandelabrar
Ett par, Maria Persson, Lindesberg. Signerade, bem..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
*
Kandelaber
nr 900 7552
Kandelaber
Sent 1800-tal, Metall, höjd: 50 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 juni 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/6 13:24:04 | 1 | 700 kr |
16/6 18:29:32 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kandelaber kandelabrar ljusstakar ljusstake metall sekelskifte sent 1800-tal
-
2144 Kandelabrar
Ett par, Maria Persson, Lindesberg. Signerade, bem..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58