KONST / Litografier / Färglitografi 16306197
nr 1630 6197
Färglitografi
Jan Cremer. Signerad, daterad 69, Hot dog, mm50x71 cm, yttermått inklusive ram: 57x78 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:24:04
1.500 kr
2.200 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.000 kr
4.200 kr