KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16274150
nr 1627 4150
Gunnar Pettersson
(f. 1947), Sverige
"Kungsörn"m signerad. Akvarell, bildmått: 69x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x63 cm
Gunnar Pettersson, svensk målare född 1947.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:37:35
1.000 kr
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor