KONST / Litografier / Litografi 7083180
nr 708 3180
Litografi
Miró, boksida, osignerad, 38x57
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 19:44:57
2/8 15:05:09
300 kr
8/8 15:02:07