KONST / Litografier / Färglitografi 11434378
nr 1143 4378
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), 56/100, signerad. motivet: 65x50
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:06:38
100 kr
150 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks