KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886385
nr 1488 6385
signerad, W Liljenberg, Talgoxar. Olja på duk, 64x44 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:54:23
1/9 16:01:55
150 kr
3/9 20:07:39