KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13614185

nr 1361 4185

Gravyr

1700-tal. Motivet: 48x36 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:44:30