GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 13095408

nr 1309 5408

Tallrikar

Kina, 3 st, Porslin, dekor med drake. Diameter: ca 21 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:50:34