KONST / Litografier / Litografi 16697034
nr 1669 7034
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografi, efter Marc Chagall (1887-1985), ej signerad eller numrerad. Bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 45x36 cm
måndag 16 december 2024
kl 18:14:06
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall