KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17526007
nr 1752 6007
Pastell
Hundporträtt, Vorsteh, "Nick". Signerad, daterad 1941,38x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 januari 2026
kl 20:08:31
100 kr
250 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor