KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17526007

nr 1752 6007

Pastell

Hundporträtt, Vorsteh, "Nick". Signerad, daterad 1941,38x30 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:08:31

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor