KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15407320
nr 1540 7320
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, Komposition. Blandteknik, bildmått: 38x83 cm, yttermått inklusive ram: 49x94 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:51:47
100 kr
150 kr
600 kr