KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13073328

nr 1307 3328

Etsning

Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus, 1956. Motivet: 21x30 cm

Utrop:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:42:45

Lis Husberg (f. 1920)