KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636821

nr 1363 6821

Oidentifierad konstnär. Signerad, Ryssland, Gårdsmotiv. Olja på pannå, 28x38 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:56:13

30/11 13:25:45 1      500 kr
30/11 18:48:43 2      Vinnande bud