KONST / Litografier / Grafiskt blad 11288406
nr 1128 8406
Grafiskt blad
Ryssland, smed, signerad, motivet: 37x29
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 september 2017
kl 20:47:23
100 kr
250 kr
400 kr
500 kr