KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12826389

nr 1282 6389

Petter Zennström

(f. 1945), Sverige

Träsnitt, Signerad, daterad 1976, ca 30x36,5 cm

Petter Zennström, svensk målare född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:33:16

Petter Zennström

Läs mer om Petter Zennström