KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12285437
nr 1228 5437
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/65. Motivet: 22x14 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:39:17
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin