MÖBLER / Bord / Klaffbord 14499423
nr 1449 9423
Klaffbord
Längd: 57+ 2x40 cm. Djup: 87 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, repor
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:22:08
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr