KONST / Skulptur & konsthantverk / Byst 6307175

nr 630 7175

Byst

20-tal, kvinnohuvud, höjd: 40

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

850 kr

måndag 22 mars 2010
kl 18:21:20