MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4892601

nr 489 2601

Byrå

1800-tal, Björk, längd: 108, djup: 47, höjd: 88 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

950 kr

måndag 8 oktober 2007
kl 17:12:02