KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133004
nr 1713 3004
Grafiskt blad
Carl Linderoth. ”Teater”. Signerad, numrerad 79/100. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 30x43 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 20:50:05
5/7 12:42:28