KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Litografi 15394028

nr 1539 4028

Litografi

Han Van Meegeren, 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 43x32 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 8 maj 2023
kl 20:29:13