KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13051040
nr 1305 1040
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad 1854,16x24 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:55:02
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr